דקורציה / גמר

שכבות הגמר שאיתם אנחנו עובדים, הם טייחי אדמה וסיד. השניים מביאים עימם מגוון עצום של טקסטורות וגוונים. טייחי הגמר מייצרים סביבה אסתטית, אורגנית, בריאה ונעימה, שתורמת לשיפור האקוסטיקה בחלל ומכניסה לבית אנרגיה מיוחדת שאין לה תחליף. 

אנרגיה אחרת

עיצוב הבית בחומרים טבעיים מקנה לבית אוירה נעימה ומראה מיוחד

אחרי שבנינו את יסודות הבית עם חומרים טבעיים, בידדנו וחיפינו את קירות הבית, מגיע השלב המהנה באמת – שלב הגמר. טייחי האדמה והסיד הטבעיים ומגוון הצבעים והטקסטורות הרחב, מאפשרים לנו לקבל את המראה, התחושה והמגע הטבעיים שמכניסים לבית אנרגיה אחרת – של חיים.

צבעים טבעיים

הפחתת השימוש בצבעים ומוצרים שונים המכילים כימיקלים ושמירה על איכות האוויר בתוך הבית ומחוץ היא דבר שכל אחד צריך לקחת בחשבון כדי לשמור עלינו ועל בריאות משפחותינו.

צבעים וחומרי בניה שונים המכילים כימיקלים הם אחת הסיבות לגרימת בעיות בריאותיות כגון אסטמה, אלרגיות ובעיות נשימה שונות.

המטרה שלנו היא לנסות ולהפחית את השימוש בצבעים וחומרי בניה פולטי רעלים במגזר הפרטי והמוסדי ולעבור לשימוש בצבעים וחומרי בניה נקיים אשר אינם פוגעים בנו ובסביבה שלנו.

הצבעים הטבעיים אותם אנחנו משווקים מיוצרים מ-100% חומרים טבעיים, הם כמעט ללא ריח ובטוחים לשימוש בכל חלקי הבית.  

יתרונות

היתרון בשימוש בטייחים טבעיים בשלב הגמר – עיצוב הבית הוא עצום. ראשית, לטייחים הטבעיים יש מראה, מגע ואפקט שאין להם תחליף באף חומר אחר. למה? זה פשוט נובע מתכונות החומר הטבעי. בנוסף, היופי שלהם משתבח עם הזמן ולא להיפך. קיים אפקט ייחודי במפגש בין האור לחומר, ולכן אותו קיר יכול להיראות אחרת בין השעות השונות של היום וכן בין עונות השנה. השינויים האלה מוסיפים חיות לבית ותורמים אף הם לאוירה הייחודית שבו.

תוכלו לבחור את החומרים שהכי מתאימים לכם מבין מגוון רחב של צבעים וגוונים וכן טקסטורות שונות – חלקות או גסות יותר. והכל 100% טבעי.

מה ברצונך לעשות עכשיו?

לתאם שיחת ייעוץ חינם (עד 20 דק')

להתכתב איתנו

מענה ינתן בימים א' – ה' בשעות 9:00 – 19:00