ייבוא ומכירת חומרי בנייה טבעיים - ירוקים - אקולוגיים

טייחים מינרליים, המפקריט, אדמה נגוחה ועוד.

לבנות אחרת, לחיות בריא

בנייה ירוקה היא גישה מתקדמת המייצרת סביבת מגורים בריאה ונוחה, באמצעותה אנחנו מקטינים צריכה של משאבים טבעיים ובכלל לטובת תפעול הבתים. 

שימוש בחומרי בנייה ירוקים מגדיל את היעילות האנרגטית של הבית מה שהופך אותו לחסכני ומתקדם יחד עם שיפור איכות האוויר. 

חברת אקוארט, מספקת את מגוון הפתרונות המתקדמים ביותר לבנייה ירוקה חכמה

אקוארט – שיווק, מכירה, הדרכה וביצוע

טיח מינרלי מחומרים טבעיים

החומרים מבודדים, הקירות נושמים ומווסתים את הלחות בכל ימות השנה, מונעים עובש בקירות, אינם פולטים כימיקלים וכל החומרים הינם ללא VOC, מה שתורם לאוויר הנקי בפנים הבית. הטיח טבעי, עמיד וחזק בפני פגעי מזג האוויר ובלאי. הטייחים בהם אנו משתמשים הינם מינרליים, ללא תוספת של חומרי פלסטיקה, אקריליק או תרכובות אחרות. הוא טבעי בשל היותו מבוסס על סיד ואדמה וככזה הוא מתאים למערכות תשתית נושמות. ניתן לטיוח על גבי אבן טבעית, לבנים, תשתיות מינרליות, בלוקי בטון או איטונג. בנוסף, הקירות המתקבלים מייצרים אווירה ביתית נעימה.

בלוקים לבניה
מסיבי צמח ה- Hemp

הבלוקים (המפקריט / Hempcrete) מוצקים מבודדים תרמית ומתאימים לבנייה. ייחודם בריבוי תכונות עילאיות ליצירת נוחות אקלימית אופטימלית.בין היתר הם מהוויים בידוד תרמי ואקוסטי ובעלי בקרת לחות אופטימאלית הבלוק עמיד בפני אש, קור, חרקים ומכרסמים, ואינו פולט רעלים הבנייה בבלוק “המפ” מאפשרת חסכון אנרגטי בכל ימות השנה, עמידות ויצירת תנאי אקלים אידיאליים למתגוררים בביתהבנייה עם בלוקי ה”המפ” זהה לבנייה בבלוק הרגיל, היא איכותית נוחה וידידותית למבצעהבלוק הינו חומר בניין עכשווי: יפה, היפואלרגני ורבגוני.

רצפות
חזקות ומודרניות

חומרי הגמר שלנו המיועדים לחיפויי רצפות עמידים, חזקים ובעלי נראות מודרנית עכשווית ויוצאת דופן החומרים שלנו מחפים רצפות וחללים בכל גודל, החל מרצפת חדר בביתך וכלה בהיכל כנסים גדול. המשותף בכל המקרים: הרצפה חזקה, יפהפייה ובנויה כמקשה אחת ללא חריצים, סדקים ופיצוצים.

בריכות

החיפויים וחומרי הגלם שלנו מהווים את הקו הראשון בעיצוב. הם עמידים וחזקים ובעלי נראות מופלאה. כיוון שהחיפויים שלנו רציפים הם מבטיחים מינימום הצטברות של עובש ולכלוך. הם עמידים, אטומים וחזקים ומבטיחים הגנה על הבריכה למשך שנים ארוכות, ללא סדקים והתקלפות– ברשותנו קשת מרהיבה של צבעים המקנה גוון ושקיפות יוצאי דופן למים. ולחיפויים מגוון רחב של טקסטורות לבחירתך, החל מטקסטורה חלקה (כבטון מוחלק), קטיפתית, ועד טקסטורת בעלת מראה דמוי חול ים.

בין היצרנים שאנו עובדים איתם

פרויקטים נבחרים

התקשרו אלינו 052-4848571 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן